Ishte duke drejtuar makinën në gjendje të dehur, arrestohet në Nju Jork këngëtari Justin Timberlake

Ishte duke drejtuar makinën në gjendje të dehur, arrestohet në Nju Jork këngëtari Justin Timberlake

Justin Timberlake

Këngëtari me famë ndërkombëtare, Justin Timberlake është arrestuar nga policia mbrëmjen e 17 qershorit në Hamptons, Nju Jork pasi ka qenë duke drejtuar makinën në gjendje të dehur.

43-vjeçari pritet të dalë para gjykatës gjatë ditës së sotme. Ylli i pop-it thuhet se ka dy koncerte në Çikago këtë fundjavë, dhe dy shfaqje në Neë York City  javën e ardhshme.

Sipas PEOPLE këngëtari ishte takuar me miqtë e tij në një hotel lokal në Sag Harbor, dhe u largua nga grupi duke drejtuar makinën i dehur.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Formacionet zyrtare/ Kontinenti 'mban frymën' për Euro 2024, titullarët e finales Spanjë - Angli

Formacionet zyrtare/ Kontinenti 'mban frymën' për Euro 2024, titullarët e finales Spanjë - Angli