Ishte duke peshkuar, mbytet në det kapiteni i një peshkarexhe në Durrës

Ishte duke peshkuar, mbytet në det kapiteni i një peshkarexhe në Durrës

Foto ilustruese

DURRËS- Një 49-vjeçar është gjetur i mbytur në det, teksa ishte duke peshkuar.

Policia njofton se kapiteni i një peshkarexhe, shtetasi A.K, 49-vjeç, dyshohet se është hedhur në det e për pasojë është mbytur dhe ka ndërruar jetë.

Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor nën Drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, vijojnë punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

Skënder Minxhozi: Te sheshi, te sheshi

Skënder Minxhozi: Te sheshi, te sheshi