Ishte duke punuar në lartësi dhe rrëzohet, humb jetën 59-vjeçari në Tiranë

Foto ilustruese

Foto ilustruese

Një 59-vjeçar ka humbur jetën mesditën e sotme në Tiranë, për shkak është rrëzuar nga lartësia.

Ngjarja ndodhi në rrugën "Gjergj Legisi", teksa policia bën me dije se 59-vjeçari me inicialet K. K, ishte duke punuar në lartësi, në momentin kur u rrëzua.

Nuk dihet se çfarë pune po kryente viktima, e po ashtu nuk janë zbardhur ende as detaje të tjera në lidhje me ngjarjen. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Jupi në 'Pa Protokoll': Gara e 'Rithemelimit' e njëanëshme! Bushati: Ka mbështetjen e bazës! Lumezi: Demokratët të bashkohen pa Bashën e Berishën