Ishte duke riparuar fuoristradën, plagoset një 40-vjeçar në Berat! U dëmtua fizikisht pasi mjeti lëvizi nga kriko

Ishte duke riparuar fuoristradën, plagoset një 40-vjeçar në Berat! U dëmtua fizikisht pasi mjeti lëvizi nga kriko

Foto ilustruese

BERAT- Një 40-vjeçar me iniciale L.N.,  në fshatin Mbreshtan, ka mbetur i lënduar pasi dyshohet se duke riparuar një automjet tip fuoristradë, të vendosur në një krik, është dëmtuar fizikisht pasi mjeti ka lëvizur nga kriko. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në ambientet e një guroreje ku ai punonte.

40-vjeçari është dërguar në spital dhe  ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Pastruesja i vodhi paratë në shtëpi, arrestohet nga policia e Tiranës zyrtarja Alda Klosi! Akuzohet për pastrim parash

Pastruesja i vodhi paratë në shtëpi, arrestohet nga policia e Tiranës zyrtarja Alda Klosi! Akuzohet për pastrim parash