Ishte kthyer në tmerrin e Himarës, PAMJET kur arrestohet 40-vjeçari, autor i disa vjedhjeve

Një 40-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet për një sërë vjedhjesh. Ai ishte nën vëzhgim prej kohësh, ndërsa u arrestua paraditen e sotme pasi u kap në flagrancë duke vjedhur një telefon dhe 50 mijë lekë të vjetra.

Arrestimi i tij ndodhi në Palas të Vlorës, pas raportimeve se 40-vjeçari ka kryer vjedhje, duke bërë që efektivët ta ndalonin vetëm pak minuta pas ngjarjes.

40-vjeçari ishte kthyer në tmerrin e Himarës, ku kishte kryer disa vjedhje.

I.K./G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i infermieres për vjedhje; A mendoni se ka bluza të bardha që abuzojnë me detyrën dhe besimin e pacientëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sallabanda: Në emër të shoqatës së mjekëve shqiptarë në Europë letër BE dhe Sorecës, gabim që s’po i jep Shqipërisë vaksina anti-COVD