Itali/ Ishte marrë me qira, Lamborghini 200 mijë €‎ shkrumbohet në rrugë

Itali/ Ishte marrë me qira, Lamborghini 200 mijë €‎ shkrumbohet në rrugë

Një Lamborghini Huracán me vlerë 200 mijë euro është shkrumbuar plotësisht pasi u përplas me mbrojtëset anësore në një autostradë në Itali, e cila ishte marrë me qira.

Incidenti i frikshëm ka ndodhur në autostradën Napoli-Canosa pasi shoferi ishte duke ecur me 300 km/h.

Ka qenë pasagjeri i tij ai që ka filmuar momentin kur shoferi po ecte me shpejtësinë e frikshme deri në momentin kur humb kontrollin dhe përplaset me anësoret e autostradës dhe super makina e marrë me qira digjet plotësisht.

Shoferi dhe pasagjeri i tij u nxorrën në kohë nga Lamborghini që po digjej dhe asnjëri prej tyre nuk u dëmtua.

Në këtë incident nuk u përfshinë automjete të tjera, por brenda një kohe të shkurtër u krijua një radhë rreth një kilometër deri sa zjarrfikësit shuan zjarrin dhe pastruan rrugën.

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto