Ishte në ecje, digjet automjeti 'Citroen' në 1 të natës në Llogara

Një makinë tip 'Citroen' është djegur mbrëmë rreth orës 1 të mëngjesit në zonën e Llogarasë në Vlorë. Mjeti në fjalë ka qenë duke ecur kur është përfshirë nga flakët, ndërsa si pasojë është shkrumbuar totalisht.

Policia po heton për shkaqet e ngjarjes, por paraprakisht dyshohet për një shkëndijë, e cila më pas ka sjellë edhe pasojat e tjera. Fatmirësisht jo në dëmë në njerëz, ç'ka është edhe më e rëndësishmja.

Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Mori medaljen e artë në Lojërat Olimpike, Distria Krasniqi jehonë në mediat ndërkombëtare