Ish-zv.ministri që u arrestua për sot zjarrvënie në Leskovik, pak ditë më parë u dhuroi forcave zjarrfikëse dy makina

Ish-zv.ministri që u arrestua për sot zjarrvënie në Leskovik, pak ditë më parë u dhuroi forcave zjarrfikëse dy makina

Albert Gajo ish.zv ministër i Integrimit në kohën e PD-së, është arrestuar sot nga policia për zjarrvënie të qëllimshme në Leskovik. Por ironia e fatit me Gajon është fakti se vetë 59-vjeçari vetëm dy javë më parë i ka dhuruar bashkisë Kolonjë dy mjete zjarrfikësve për të shuar zjarret.

“Ndjehem shume mire kur degjoj qe fale dy mjeteve zjarfikse qe mundësova para disa kohesh ti dërgoj falas ne Bashkine Kolonje, situata me zjaret eshte ne kontroll te plote ne te gjithe kete rajon, ku pyjet dhe kullotat perbejne nje nga pasurite me te medha te kesaj Bashkie”.- shkruante Gajo.

Makinat e dhuruara


Lajmi kryesor:

Kolonjë, arrestohet për zjarrvënie ish- zv. ministri i Integrimit në kohën e PD-së pasi ndezi zjarr për të trembur zogjtë! Dy javë më parë u dhuroi forcave zjarrfikëse dy makina


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me përjashtimin e policëve që kanë përdorur Sky apo Encro Chat?×

Lajmi i fundit

SHBA: Hamasi nuk i liron gratë sepse nuk do që ato të tregojnë se çfarë u është bërë atyre gjatë robërisë

SHBA: Hamasi nuk i liron gratë sepse nuk do që ato të tregojnë se çfarë u është bërë atyre gjatë robërisë