Itali/ Arrestohet 27-vjeçari shqiptar, policia i gjeti 7 doza kokainë dhe rreth 10 kilogramë marijuanë

Itali/ Arrestohet 27-vjeçari shqiptar, policia i gjeti 7 doza kokainë dhe rreth 10 kilogramë marijuanë

Foto ilustruese

ITALI – Një 27-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia pasi posedonte lëndë narkotike kokainë dhe heroinë.

Fillimisht gjatë një kontrolli që i është bërë në rrugë, atij i janë gjetur një sasi të vogël marijuane.

Më pas, policia italiane ka kontrolluar shtëpinë e shqiptarit të identifikuar si Shyqyri Tuda, ku kanë gjetur 7 doza kokaine, si dhe 92 pako marijuanë, gjithsej rreth 10 kilogramë.

Sipas mediave italiane, përveç drogës u sekuestrua një peshore precize dhe një makinë ambalazhi me vakum, material i konsideruar i përshtatshëm për paketimin e dozave dhe lëndës narkotike.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Devoll, Flet gjyshi i 13 vjeçares së ngacmuar seksualisht nga 64 vjeçari: E joshte me patatina! E kemi ditur por e mbanim të fshehur

Devoll, Flet gjyshi i 13 vjeçares së ngacmuar seksualisht nga 64 vjeçari: E joshte me patatina! E kemi ditur por e mbanim të fshehur