Itali, babai, nëna dhe djali 17 vjeç kanë humbur jetën, vajza 21 vjeçare në gjendje të rëndë

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal nuk e dija që gjerat mund të shkonin kështu