Itali, makina përplaset me pemën në mesnatë, vdes një shqiptar, plagosen dy të tjerë

Itali, makina përplaset me pemën në mesnatë, vdes një shqiptar, plagosen dy të tjerë

Foto ilustruese

Një shqiptar ka humbur jetën nga një aksident në Itali, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të plagosur, mes tyre vëllai i viktimës.

Shqiptari që humbi jetën është 26-vjeç me inicialet K.E. ndërsa dy të plagosurit, 19 vjeç dhe 26-vjeç. Aksidenti ka ndodhur në mesnatë në Firence.

Sipas medieve italiane të rinjtë ishin duke udhëtuar, kur makina e tyre ka dalë nga rruga si pasojë e shpejtësisë duke u përplasur me një pemë. Të plagosurit janë dërguar në spital, ndërsa nuk dihet gjendja e tyre.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Fredi: 24/04/2019 16:23

    Po mor po, çdo aksident qe ndodh në Itali, me patjeter duhet që të jetë ndonje shqiptar, viktimë apo perfshirje. Yyyyyt!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Kontroll në shtëpinë e ish-ministrit të brendshëm të Ukrainës,  pjesë e hetimit për rrëzimin e helikopterit të muajit të kaluar

Kontroll në shtëpinë e ish-ministrit të brendshëm të Ukrainës, pjesë e hetimit për rrëzimin e helikopterit të muajit të kaluar