Itali/ Drogoi, fotografoi dhe abuzoi seksualisht me 3 gra, arrestohet mbledhësi i plehrave

Itali/ Drogoi, fotografoi dhe abuzoi seksualisht me 3 gra, arrestohet mbledhësi i plehrave

Një mbledhës plehrash, 59-vjeç, u arrestua në Romë për dhunë seksuale dhe shpërndarje të paligjshme të imazheve apo videove me përmbajtje seksuale. Dyshohet se ai ka dhunuar seksualisht 3 gra në periudhën midis muajit shtator 2022 dhe muajit janar 2023, të cilat janë droguar, përdhunuar dhe fotografuar.

3 grave gjithashtu u kishte dhënë edhe pilula gjumi. Hetimet nga Prokuroia e Tivolit për këtë ngjarje kanë nisur pas një ankese të njërës prej grave të abuzuara seksualisht, raporton Tgcom24

Në telefonin e 59-vjeçarit, u gjetën pamje të viktimave teksa u nënshtroheshin dhunës seksuale. Njëra prej grave të abuzuara i tha policisë se e kishte njohur atë në rrjetet sociale dhe se pas një takimi të shkurtër e kishte ftuar në shtëpi për një mbrëmje romantike gjatë së cilës 59-vjeçari dyshohet se kishte abuzuar pasi e kishte droguar atë.

59-vjeçari u arrestua në shtëpinë e partneres së re të tij, në lagjen Casilino, i cili u trasnferua direkt në burgun Regina Coeli.

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Sllovaki/ Partia pro-ruse e ish-kryeministrit Fico fiton zgjedhjet

Sllovaki/ Partia pro-ruse e ish-kryeministrit Fico fiton zgjedhjet