Itali/ Shqiptari përplas me furgon 26-vjeçaren shtatzënë, e dërgon në spital dhe largohet

Itali/ Shqiptari përplas me furgon 26-vjeçaren shtatzënë, e dërgon në spital dhe largohet

ITALI – Një shqiptar është përfshirë në një aksident automobilistik mbrëmjen e 1 Majit, duke përplasur me furgonin e tij një makinë, në të cilën ndodhej pasagjere një 26-vjeçare.

Sipas mediave italiane, e reja me origjinë nga Pakistani është shtatzënë. Ajo është dërguar menjëherë në spital nga 36-vjeçari shqiptar, i cili më pas është arratisur.

Policia arriti të identifikojë dhe arrestojë shqiptarin, falë kamerave në zonë dhe dëshmive të dëshmitarëve okularë.

Rezulton se ai është banues në Macareta.

 

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

'Do goditen edhe grupet e Fierit, Vlorës, Elbasanit', gazetari: Sky, thesar i madh! Pritet një megaoperacion tjetër brenda vitit

'Do goditen edhe grupet e Fierit, Vlorës, Elbasanit', gazetari: Sky, thesar i madh! Pritet një megaoperacion tjetër brenda vitit