Itali, shqiptarja u përdhunua nga 20 burra njëkohësisht, tortura kishte 10 vjet që vazhdonte

ITALI- Një e re shqiptare është përdhunuar për 10 vjet me rradhë. Mediat italiane shkruajnë se gjithçka nisi me një lidhje jashtëmartesore midis vajzës me origjinë shqiptare dhe një burri, i cili me kalimin e kohës i është kthyer në një makth të vërtetë.Burri e ka detyruar vajzën që të kryejë marrëdhënje seksuale edhe me burra të tjerë.

Rasti më i keq ka qenë me 20 burra njëkohësisht, raporton media italiane. Në shtëpinë ku ndodhte tortura prej 10 vitesh, u gjetën dhe mjete për praktika sadomazokiste. Pas denoncimit të gruas, pesë persona u arrestuan nga policia e Cosenza, ku akuzohen për dhunë seksuale në grup dhe zhvatje. Pas rrëfimit në polici të shqiptares, policia italiane ka zbuluar gjithashtu edhe një plantacion me marijuanë.

E.D./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • O tej: 14/08/2019 14:57

    Edhe Lul Basha keshtu duhet ta pesoj qe te shpetoj PD dhe ti hapen shalet e ngjitura

    Përgjigju