Iu gjetën 10 doza kokaine në shtëpi, arrestohet 46-vjeçari në Vlorë

Foto ilustruese

VLORË-  Një 46-vjeçar është arrestuar në qytetin e Vlorës sepse i gjetën 10 doza kokainë. Report Tv ka mësuar se në pranga ka rënë D. H., 46 vjeç, banues në Vlorë.

Burimet zyrtare nga Policia e Shtetit njoftojnë se sasia e kokainë prej 10 dozash i janë gjetur në banesën e tij në lagjen “Bashkimi".

"Nga specialistët për Hetimin e Narkotikëve në DVP Vlorë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit D. H., 46 vjeç, banues në Vlorë, pasi në lagjen “Bashkimi", gjatë kontrollit personal dhe kontrollit të ushtruar në banesës e tij, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan 10 doza me lëndë narkotike të dyshuar kokainë", njofton Policia.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Plagosi 2 persona, Aldo Gjini në kërkim nga EUROPOL për tentativë vrasje, trafikim armësh dhe municionesh luftarake! I arrestuar edhe në 2016 në Itali për shpërndarje droge