POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Iu mor jeta padrejtësisht”, familjarët dedikim të riut që u vra në SHBA (Foto)

Grei Frashëri, i riu që u vra në SHBA

Një 23-vjeçar shqiptar është vrarë me armë zjarri më 7 shtator. Grei Frashëri, është vrarë në një rrugë në Brooklyn, ndërkohë që familja dhe miqtë e tij kanë zhvilluar një ceremoni përkujtimore ditën e djeshme për të riun shqiptar. Kushërinjtë dhe familjarët, kanë se Grei ka shkuar në SHBA nga Shqipëria që në klasë të tretë.

Njoftimi për ceremoninë mortore e të riut shqipëtarë

Ata kanë thënë se ai ishte me humor, dhe se vrasja ka ndodhur padrejtësisht ndaj tij. Për vrasjen e të riut nuk dihen ende detaje se kush e vrau apo arsyet e kësaj ngjarjeje ë rëndë.


Lajmi kryesor:

SHBA/ Vritet me disa plumba në qafë i riu shqiptar, mister arsyet, nuk ka të arrestuar (Video+Foto)


Komento