Izraeli: 18 të plagosur në fshatin Arab el Aramshe, mes tyre 13 rezervistë, gjashtë janë të rëndë

Izraeli: 18 të plagosur në fshatin Arab el Aramshe, mes tyre 13 rezervistë, gjashtë janë të rëndë

1713375584_rwegfwergwegweg.JPG

Ushtria izraelite ka raportoi se 6 rezervistë janë plagosur rëndë nga raketat antitank dhe dronët e gjuajtur në drejtim të fshatit Arab al-Aramshe, në veri të Izraelit. Në total 18 persona raportohen të plagosur, ku prej tyre 13 janë ushtarë rezervë.


Lajmi kryesor:

Sulmi ndaj Izraelit, SHBA dhe BE gati sanksionet e reja ndaj Iranit! Blinken bisedë me kryeministrin e Katarit: Duhet shmangur përshkallëzimi


K.M/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë