Izraeli mbërrin në Shqipëri nën masa të rrepta sigurie, forcat RENEA shoqërojnë ekipin (VIDEO+FOTO)

Izraeli ka mbërritur në Shqipëri mbrëmjen e djeshme për ndeshjen ndaj kuqezinjve. Delegacioni i Kombëtares izraelite është shoqëruar nga Rinasi deri në akomodimin në hotel nën masa të rrepta sigurie madje edhe nga forcat Renea.

E njëjta gjë pritet të ndodh edhe deri në largimin e Kombëtares së Izraelit nga Shqipëria. Të premten në Elbasan luhet ndeshja e parë e Ligës së Kombeve mes Shqipërisë dhe Izraelit. Në vizitën e fundit të bërë në Elbasan para dy vitesh Izraeli fitoi ndaj Shqipërisë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Kërcënoi nxënësit në shkollën në Greqi, 42-vjeçarja shqiptare: Më tallën mua dhe djalin tim

Kërcënoi nxënësit në shkollën në Greqi, 42-vjeçarja shqiptare: Më tallën mua dhe djalin tim