Ja cilat janë shenjat e horoskopit të cilat nuk bëjnë dot pa miq

Ja cilat janë shenjat e horoskopit të cilat nuk bëjnë dot pa miq

Foto ilustruese

E ndërsa shohim se disa njerëz kanë një rreth të ngushtë shoqëror vetëm me dy tre miq ose edhe me një mik të vetëm, disa njerëz të tjerë duke u bazuar në shenjën e horoskopit e kanë të pamundur të kenë një rreth miqësor kaq të ngushtë. Madje ata preferojnë që gjithmonë të bëjnë pjesë në rrethe të mëdha shoqërore. Si dhe janë gjithmonë të hapur ndaj krijimit të miqësive të reja.

Më poshtë do të rendisim tri shenjat që nuk bëjnë dot me pak miq:

1.Luani

Luani si një shenjë që i pëlqejnë aventurat dhe udhëtimet e ka të lehtë që në çdo vend që të shkoj të bëj miq të rinj. Fillimisht përshtatet me ta në cilindo mjedis që ndodhet dhe më pas argëtimi dhe të qeshurat nuk kanë të përfunduar. Ja përse një luan i nevojitet çdokujt në jetë.

2.Peshorja

Peshorja është një nga shenjat më të dashura dhe më mikpritëse ndaj njerëzve. Me të mjafton një bisedë e shkurtër dhe e këndshme dhe kjo shenjë të mirëpret në rrethin e saj. Peshorja ka miqësi me këdo duke filluar nga miqtë e bërë në mënyrë rastësore deri te kolegët dhe shokët më të vjetër.

3.Ujori

Në këtë renditje nuk kishte si të mungonte as shenja e ajrit Ujori. I cilësuar si një shenjë e komunikueshme dhe tërheqës,  Ujori ashtu si dy shenjat e mësipërme pëlqen që rreth vetes të ketë shumë miq Pëlqen që gjatë kohës së lirë të argëtohet me miq sesa të rri i vetëm në shtëpi.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

FOTOLAJM/ Iranianët festojnë pas sulmeve ajrore kundër Izraelit

FOTOLAJM/ Iranianët festojnë pas sulmeve ajrore kundër Izraelit