Ja si do të transformohet vija e liqenit të Shkodrës

Ja si do të transformohet vija e liqenit të Shkodrës

Kryeministri Edi Rama ka treguar pamjet se si do të transformohet vija e liqenit të Shkodrës nga Shiroka, deri në Zogaj.

Përmes disa fotove të postuara në profilin e tij në Facebook, shefi i qeverisë tregon planin që ka qeveria  për këtë projekt.

“Së shpejti… Ja se si do të transformohet vija e liqenit të Shkodrës nga Shiroka, ku ka nisur faza e parë e këtij projekti, e deri në Zogaj Pēr këtë projekt, Qeveria Shqiptare ka siguruar një financim të Bankës Europiane për Rindërtim e Zhvillim dhe Komisionit Europian”.

G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • vera: 21/08/2019 23:30

    NE QOFTE SE KA SHTEPI,,, LOKALE,,, PA LEJE TE PRISHEN,,IKMT TE SHKOJE DHE NE VERI..,.//

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Tërmet i fuqishëm mes Afganistanit dhe Pakistanit, 12 persona të vdekur dhe mbi 200 të plagosur! Lëkundjet u ndjenë deri në Indi

Tërmet i fuqishëm mes Afganistanit dhe Pakistanit, 12 persona të vdekur dhe mbi 200 të plagosur! Lëkundjet u ndjenë deri në Indi