Jahti i presidentit të Tottenham zbarkon në Portin e Durrësit, të hënën bosi anglez takohet me Ramën

Jahti i presidentit të Tottenham zbarkon në Portin e Durrësit, të hënën bosi anglez takohet me Ramën

Jahti i Joe Lewis, Presidentit (pronarit) të klubit anglez të futbollit 'Tottenham Hotspur' është ankoruar këtë paradite në portin e Durrësit ku do të qëndrojë disa ditë.

Burime nga porti për Report tv bëjnë me dije se bosi anglez do të vijë në vendin tonë ditën e hënë me linjë ajrore dhe do të zhvillojë një takim me kryeministrin Edi Rama.

Jahti i  87 vjeçarit quhet "Aviva" dhe është 98.4 m i gjatë.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni turin e Ramës me diasporën?×

Lajmi i fundit

Sot Kuvend/ Kalon për votim rezoluta anti-korrupsion, opozita skeptike

Sot Kuvend/ Kalon për votim rezoluta anti-korrupsion, opozita skeptike