Jasir Asani 'kalibron' të majtën: Të bashkuar bëjmë të pamundurën realitet

Jasir Asani 'kalibron' të majtën: Të bashkuar bëjmë të pamundurën realitet

Bajrami, Asani dhe Aliji

Jasir Asani ndez Kombëtaren. Shqipëria e futbollit luan sot në orën 20:45 kundër Kilit në Parma të Italisë, në miqësoren e parë para Euro 2024. Kuqezinjtë janë gati dhe dueli i mbrëmjes së sotme do tregojë formën e lojtarëve të grumbulluar nga Sylvinho.

Në prag të ndeshjes Asani ka "ndezur" atmosferën duke thënë se bashkë mund të bëjnë të pamundurën. "Të bashkuar mund të bëjmë të pamundurën realitet", shkruan shkupjani në kanalet e komunikimit.

Postimi i Asanit:

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Fushata 'Bashkohu me Policinë' në Tiranë, Balla fton maturantët të vijojnë studimet në Akademinë e Sigurisë: Do t’ju çelë një mundësi të re në jetën tuaj

Fushata 'Bashkohu me Policinë' në Tiranë, Balla fton maturantët të vijojnë studimet në Akademinë e Sigurisë: Do t’ju çelë një mundësi të re në jetën tuaj