‘Je budalla’, Trump del jashtë kontrollit, shau gazetarin dhe ‘braktisi’ intervistën: Zgjedhjet presidenciale të 2020 të pandershme

‘Je budalla’, Trump del jashtë kontrollit, shau gazetarin dhe ‘braktisi’ intervistën: Zgjedhjet presidenciale të 2020 të pandershme

Ish-presidenti i SHBA, Donald Trump dhe gazetari

SHBA- Ish-presidenti Donald Trump doli jashtë kontrollit gjatë një interviste. Pasi ka quajtur gazetarin Piers Morgan të pandershëm dhe budalla, ai është çuar dhe është larguar menjëherë nga intervista.

Debati “u ndez” mes dyshesh lidhur me zgjedhjet presidenciale të vitit 2020 në SHBA, ku sipas Trump nuk ishin të ndershme.

Trump: Unë mendoj se jam një njeri shumë i ndershëm … shumë më i sinqertë se ju, në fakt.

Gazetari: Vërtet?

Trump:  Po

Trump: Vetëm një budalla do ta mendonte këtë

Gazetari: Ti mendon se jam budalla?

Trump: E bëj tani, po.

Gazetari: Me respekt, ju nuk keni paraqitur provat e forta. Je shumë i pandershëm.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Ndicka rrëzohet në fushë, shtyhet Udinese - Roma! Inter lë festën e titullit për në derbi, ndalen Milani dhe Napoli

GOLAT/ Ndicka rrëzohet në fushë, shtyhet Udinese - Roma! Inter lë festën e titullit për në derbi, ndalen Milani dhe Napoli