‘Je gjysma e gjysmës sime’, Bora Zemani futet në ‘BBVIP’! Romeo shpërthen në lot! Moderatorja e përqafon

‘Je gjysma e gjysmës sime’, Bora Zemani futet në ‘BBVIP’! Romeo shpërthen në lot! Moderatorja e përqafon

Romeo Veshaj dhe Bora Zemani

Kjo e sotmja, ishte një ditë e pazakontë në Big Brother VIP 3, pasi banorëve u është bërë një sfidë ku nuk duhet të reagojnë ndaj asgjëje të pazakontë në shtëpi. Teksa e bënin diçka të tillë, banorët duhet edhe të këndonin njëherazi.

Por duket se aktori i humorit, Romeo Veshaj nuk e ka pasur aq të lehtë një gjë të tillë pasi brenda shtëpisë, u fut moderatorja Bora Zemani e cila është e dashura e vëllait të tij, Donaldit. 

Duke qenë e ndaluar që t'i fliste apo ta përqafonte, Romeo shpërtheu në lot ndërsa banorët e tjerë bënë përpjekje që ta shpërqendronin nga situata. 

Ndërsa Bora iu drejtua me fjalët “Je gjysma e gjysmës time”.

 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

FOTOLAJM/ Iranianët festojnë pas sulmeve ajrore kundër Izraelit

FOTOLAJM/ Iranianët festojnë pas sulmeve ajrore kundër Izraelit