Jeni duke kërkuar dashurinë në personin e gabuar? Ja çfarë ju thotë horoskopi për partnerin ideal

Jeni duke kërkuar dashurinë në personin e gabuar? Ja çfarë ju thotë horoskopi për partnerin ideal

Foto ilustruese

Po kërkoni dashurinë e jetës? Mbase jeni duke kërkuar në vendin e gabuar, por mos u shqetësoni sepse horoskopi do t'iu bëjë sugjerimet e duhura!

1.Peshqit dhe Demi

Toka dhe uji shpenzojnë shumë kohë së bashku, kështu që kjo dyshe është bërë që në elemente. Demi është praktik për një defekti, kështu që Peshqit e butë mund ta ndihmojë Demin të zgjerojë horizontet e tij/saj. Për t’i kthyer nderin, Demi i ofron strukturën dhe drejtimin Peshqve të ëmbël dhe të ndjeshëm.

2.Peshorja dhe Dashi

Këta të dy janë dy flutura sociale, gjë që i bën ata të fortë dhe të lumtur së bashku. Nëse ju keni qenë ndonjëherë në një festë të madhe, shanset janë që ky çift ka lidhje me të.

3.Dashi dhe Binjakët

Këto shenja janë një kombinim i mrekullueshëm si fizikisht dhe nga ana intelektuale. Elementet e tyre, zjarri dhe ajri, kanë nevojë për njëri-tjetrin dhe mund të punojnë së bashku për një qëllim të përbashkët.

4.Akrepi dhe Gaforrja

Këta të dy janë mjaft të pasionuar. Lidhja e tyre e thellë është e fortë dhe dashuria e tyre për intimitet është reciproke. Të dy janë paksa mbrojtës, në këtë mënyrë ata e bëjnë njëri-tjetrin të ndihen të sigurt.

5.Shigjetari dhe Luani

Është shumë nxehtë! Këto shenja zjarri janë super aventureske dhe kur ata janë së bashku, ata thjesht nuk mund të ndalen duke udhëtuar. Qëndroni larg nga ecjet, sepse ju e kuptoni, “zjarret në pyje”!

6.Virgjëresha dhe Ujori

Të kundërtat tërheqin dhe kjo është lumturi kur ndodh. Virgjëresha është teorike dhe analitike, ndërsa Ujori është emocional dhe i gjallë. Të dy e mbajnë njëri-tjetrin të tërhequr, pa kërkuar që të ndryshojnë.

7.Bricjapi dhe Demi

Ky çift është një central elektrik i produktivitetit. Ata thonë, “Ji një shef, njihu me një shef, ndërto një perandori” dhe ky çift është e mundur që të jetojë në këtë mënyrë.

8.Peshqit dhe Akrepi

Seksi është i jashtëzakonshëm për këtë çift. Nëse nuk ka asgjë tjetër, dyshja mund të vazhdojë dhe nuk do të krahasohet me asgjë që kanë pasur me shenjat e tjera.

9.Binjakët dhe Virgjëresha

Ky çift ka një marrëdhënie intelektuale. Ata mund të debatojnë dhe diskutojnë me njëri-tjetrin dhe ta gjejnë veten shumë të vlerësuar dhe të vlefshëm në këtë gjë. Për sa kohë që të mos harrojnë të shprehin ndjenjat e tyre në të njëjtën kohë, ata do të jenë të lumtur.

10.Demi dhe Bricjapi

Merrni dy njerëz të cilët janë të dy të pasionuar dhe praktikë dhe do të keni një kombinim perfekt si ky. Të gjithë Bricjapët që kanë qejf të vendosin dhe Deshët me pasion të nxehtë, bëjnë një çift që çdo kush e do.

11.Demi dhe Akrepi

Një tjetër kombinim i bukur nga toka dhe uji. Ky çift ka atë që duhet të jenë të lirë, të udhëtojnë. Dashuria dhe pasioni janë me bollëk në marrëdhënien mes tyre!

12.Binjakët dhe Peshorja

Njerëz të zgjuar dhe sharmantë. Ky është një tjetër kombinim që funksionon. Binjakët janë neutralë dhe të pavendosur, ndërsa Peshoret janë edhe neutrale, por edhe mund të komandojnë. Ata shkojnë  mjaft mirë, kur të dy gjejnë njëri-tjetrin.

13.Dashi dhe Shigjetari

Energjia e elektrizon këtë çift. Këto dy shenja zjarri kanë një zakon për të ndezur pasionin ndaj njëri-tjetrit si në rrugë ashtu edhe në krevat.

14.Peshqit dhe Gaforrja

Ky kombinim është pasion dhe i vërtetë, dashuri e qëndrueshme. Personat e shenjës së Gaforres janë romantikë dhe Peshqit janë të thellë dhe emocionalë dhe kjo romancë mund të vlerësohet.

15.Virgjëresha dhe Demi

Dashuria e një Virgjëreshe është diçka kuptimplotë për një person të shenjës së Demit. Mbajeni atë dhe mos e lejoni të shkojë.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Osmani mirëpret thirrjen e ShBA-së ndaj Serbisë për të tërhequr trupat ushtarake rrotull kufirit

Osmani mirëpret thirrjen e ShBA-së ndaj Serbisë për të tërhequr trupat ushtarake rrotull kufirit