Jeni të lodhur nga burrat? Britanikja ka një ‘zgjidhje’: Kryej marrëdhenie seksuale me një alien, do martohemi

Jeni të lodhur nga burrat? Britanikja ka një ‘zgjidhje’: Kryej marrëdhenie seksuale me një alien, do martohemi

Emanuela Rose

Emanuela Rose është lodhur nga burrat, ndaj siç deklaroi ajo në një emision televiziv në Londër ka filluar të kryejë marrëdhenie seksuale me alienë.

Ajo pretendon se ka takuar dashurinë e saj të jetës dhe ai është...një alien.

Në emisionet televizive ku shfaqet dhe flet për jetën e saj, ajo mban gjithmonë në dorë një alien plastik ngjyrë jeshile.

"Unë nuk mund të udhëtoj shumë larg sepse trupi im njerëzor nuk mund të bëjë udhëtime të largëta në planetin e tij në galaktikën Andromeda, por ne shkojmë në kinema dhe gjëra të tjera dhe ai merr një formë tjetër, padyshim që njerëzit të mos e shohin.”, shprehet ajo.

Ajo tha se ka kryer edhe marrëdhënie seksuale me partnerin e saj alien dhe se është shumë e kënaqur.

“Me një alien do të harroni tokësorët. Nëse jeni të lodhur nga meshkujt, ju rekomandoj alienët”, tha ai.

Ajo tha se është e lumtur dhe se po mendon të martohet me alienin.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • mari: 20/05/2022 13:40

  Une i qaj hallin alienit.

  Përgjigju
 • Cudia: 20/05/2022 10:37

  Kjo do ket ndenjur per nje kohente gjatë në shtëpi bari

  Përgjigju
 • Bobi: 19/05/2022 23:53

  Ka edhe psikopate qe nuk jane shqiptar

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Investigimi i Report Tv/ Kujdes nga infeksionet! Mungon tetanozi, QSUNT, Infektivi, QSH e farmacitë pa gjilpëra! Furnizimi çështje e Ministrisë

Investigimi i Report Tv/ Kujdes nga infeksionet! Mungon tetanozi, QSUNT, Infektivi, QSH e farmacitë pa gjilpëra! Furnizimi çështje e Ministrisë