Ju pret një ditë nervoze në dashuri, çfarë thonë yjet për ju

Ju pret një ditë nervoze në dashuri, çfarë thonë yjet për ju

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Dita e mërkurë 8 mars (Dita e Gruas) do të jetë e shkëlqyer për të folur për dashurinë ose për të sqaruar situata të ngatërruara dashurie: mund të bëni plane edhe me partnerin tuaj. Për sa i përket punës, mos u shqetësoni.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

E mërkurë 8 mars, dita do të fillojë ngadalë për ju, por nga pasditja gjërat do të fillojnë të përmirësohen. Mundohuni të shmangni konfliktet. Për sa i përket punës, lajme të mira për bashkëpunime janë gati.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Duhet të përfitoni nga energjia që do të keni në mëngjes për të shprehur ndjenjat tuaja, sepse pasdite mund të ketë disa probleme apo diskutime që duhet t'i shmangni ose t'i zgjidhni. Për sa i përket punës, pasdite ka rrezik për disa mosmarrëveshje apo gabime.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Dita do të nisë ngadalë por do të qetësohet që në orët e para të pasdites. Në dashuri përpiquni të flisni me partnerin në mbrëmje. Për sa i përket punës, ndoshta ka një marrëveshje për t'u rishikuar, ndoshta duke kërkuar ndihmën e një eksperti.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Kjo e mërkurë 8 mars, gjatë ditës duhet të përpiqeni t'i lini gjërat të rrëshqasin dhe të shmangni konfliktet. Për sa i përket punës, mund të ketë vonesa dhe ndryshime të mundshme.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Dita e mërkurë 8 Marsi do të jetë paksa e diskutueshme, por në përgjithësi do të jetë një e ditë e mirë, veçanërisht në dashuri. Për sa i përket punës, përpiquni të qëndroni të qetë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Gjatë ditës së mërkurë 8 Mars, do të përjetoni emocione të forta. Lëreni veten të shkoni në një aventurë të bukur në dashuri që mund të kthehet në diçka të rëndësishme.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

E mërkurë 8 mars nëse ka çështje për t'u sqaruar në dashuri, është më mirë ta bëni tani. Menjehere. Ju duhet të përpiqeni t'i merrni me lehtësi disa situata. Për sa i përket punës, duhet të keni më shumë durim.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Do të duhet të përfitoni nga mëngjesi për të bërë diçka të rëndësishme në lidhje me ndjenjat. Hëna është ende në shenjë. Gjatë pasdites mund të ketë disa dyshime. Për sa i përket punës, do të dëshironit të ndryshoni diçka. Mundohuni të kuptoni se çfarë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Dashuria do të duhet të mbrohet gjatë orëve të ardhshme. Duke filluar nga pasditja e së mërkurës do të keni një Hënë dhe Venus të favorshme. Yjet do të jenë në gjendje t'ju tregojnë rrugën për të ndjekur edhe nëse një lidhje tani është në fund.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

E mërkurë 8 mars, gjatë orëve në vijim do të keni disa dyshime në dashuri, por pasdite gjithçka do të rikuperohet. Për sa i përket punës, duhet të bëni një bilanc të situatës për të kuptuar se cilin drejtim duhet të merrni në jetën tuaj.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Ju pret një ditë nervoze në dashuri ka diçka që nuk shkon, përpiquni të shmangni diskutimet. Për sa i përket punës, ju ndjeni shumë lodhje dhe jeni nervozë dhe të paqartë për shkak të Hënës disonante.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Në Apel gjyqi për Arbër Paplekaj, avokati: Qëlloi në kushtet e vetëmbrojtjes

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Në Apel gjyqi për Arbër Paplekaj, avokati: Qëlloi në kushtet e vetëmbrojtjes