Kërcovë, vriten dy persona
natën e ndërrimit të viteve

Kërcovë, vriten dy persona<br />natën e ndërrimit të viteve
Gjatë një shkëmbimi zjarri në Kërçovë gjatë natës së ndërrimit të viteve, dy shqiptarë kanë mbetur të vdekur.

Në incident kanë mbetur të plagosur rëndë edhe dy persona të tjerë.

Incidenti ka ndodhur të shtunën rreth orës 18.30 në rrugën “Rruga Magjistrale”, kur ka nisur shkëmbimi i zjarrit midis Rexhep I, 55 vjeç dhe Kujtim B, 31 vjeç, të cilët kanë humbur jetën, ndërsa dy të tjerë janë plagosur rëndë.

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin