Kalojeni ndarjen si aktorja e njohur Kate Holmes... (FOTO)

Katie Holmes

Kur kalon një ndarje në përgjithësi pushtoheni nga dëshpërimi dhe gjëja e fundit që shkon ndërmend është mënyra si dukeni.

Në fakt je e dëshpëruar, por duke mos u kujdesur për veten ngjan akoma edhe më e dëshpëruar.

Por aktorja e famshme Katie Holmes ka vërtetuar se edhe pas një ndarjeje jeta vazhdon dhe duhet të kujdesesh për pamjen e jashtme.

Në gusht, Katie Holmes u nda nga Jamie Foxx, pas gjashtë vitesh bashkë, por pas ndarjes aktorja filloi të dukej më tërheqëse.

Ajo u shfaq me një kostum kashmiri ngjyrë blu, apo një fustan njgyrë pjepri që e nxirrte super elegante.

Bëhuni si Kate pas një ndarjeje edhe nëse po vuani në brendësinë tuaj.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    E premtja dhe e hëna pushim, a jeni dakord me propozimin e Beqajt?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Durrës/ Zjarri 'përpin' tre banesa! 3 makina zjarrfikëse në 'luftë' me flakët...s'raportohet për të lënduar