‘Kam tentuar të vras veten’, Luizi shokon teksa rrëfen 4 sekrete brenda “Big Brother”: Kam flirtuar me mamin e shokut

‘Kam tentuar të vras veten’, Luizi shokon teksa rrëfen 4 sekrete brenda “Big Brother”: Kam flirtuar me mamin e shokut

Luiz Ejlli

Në Big Brother lojtarët janë ftuar dje të shkruanin dhe të tregonin para të gjithë sekret, ndërkohë që që mundoheshin t’i gjenin se kujt i përkisnin. Sekretet ishin nga më të ndryshmet, por ajo që shokoi banorët ishte “kam tentuar ti jap fund jetës”, sekret i lexuar nga Nita, të cilës iu desh pak kohë të merrte veten. Banorët nuk e gjetën dot ndaj edhe Luizi ka rrëfyer se ai sekret i përkiste atij. Ai ka rrëfyer gjithsej 4 sekretet:

1-“Kam tentu me i marr jetën vetes”

2-“Kam flirtuar me mamanë e një shoku”

3-“Jam dashuruar në Big Brother”

4-“Njëra më ka paguar udhëtimin për në Zvicër”

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Qytetari: 29/03/2023 22:16

  Luiz luan me te gjithe, mos ja merni seriozisht,se ka dashur te vrase veten..Shtohet shikushmeria dhe ai fiton shumë leke. Eshte djalë i zgjuar Luizi o shqiptarë..

  Përgjigju
  • Sss: 30/03/2023 19:05

   Po ti po e bën per klikime në mos u gabofsha.

 • Albanistani I lulzuem: 29/03/2023 13:50

  Nga koka Asgje tjetr me shum, u mbaruan lekt e jozefines dhe filloi depresioni.lum albanistani qe te ka

  Përgjigju
  • Fake albanistan: 30/03/2023 19:22

   Po ty o rrot k..i jush të dërgoi për te folur

  • Lali: 30/03/2023 19:07

   Lum Shqiperia për njerez si ty .????????

  • Drita: 30/03/2023 08:06

   I paska bere paret rrush e kumbulla prandaj e ka nda vajza e jozit.????????‍♀️

  • Drita: 30/03/2023 08:03

   Duket i ka bere leket rrush e kukulla prandaj e ka nda vajza e jozit

 • Emigrant: 29/03/2023 13:22

  Po paske qene rrota e k..t o loku Po mos te ishe dhender i xhozit kush ta fiskellente ty

  Përgjigju
 • adela: 29/03/2023 12:24

  per mua ti kishe dhene fund jetes, kot rron sa na harxhon oksigjenin ne atmosfere

  Përgjigju
  • Feride: 29/03/2023 22:54

   Qent let te lehin karvani ecen perpara Sidoqofte perfundimi Luizi eshte i preferuari dhe fituesi i BBV2 ????

  • Feride: 29/03/2023 22:49

   Nuk qenke normal.What the fuck Njeri me shpirt te kalbur qe sdeshiron nje djal te ri ne jet per cfare per cfare gjith ky mllef puhhhhhhh Nga komenti trego se kush je pa te pare e njohur

  • Boss: 29/03/2023 19:54

   Si stë vjen turp Sa cnjerezore jemi si njerëz qe i biem ne qafe nje djali qe po heq stresin e nje populli te tere

  • Ayowki: 29/03/2023 19:51

   Do te vi rradha ,Zoti eshte i madh ,pse i bie ne qafe ktij djali,njeri i pashpirt.

  • Italia: 29/03/2023 13:25

   Te them nje gje qe te jesh ne depressione esht gjeja Me e keqe qe te rrish 24 or me gjera negative esht shum e rend prandaj ne jet mund te ndodhin te gjitha prandaj te uroj mos te ndodhi gje por esht semundje me e keqe qe eksiston

  • Luizao: 29/03/2023 12:40

   Adela moj, cjan kto fjal ??

 • Sondazhi i ditës:

  A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League