Kamioni del nga rruga dhe përmbyset në Fier, plagoset drejtuesi (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Fier, ku një kamion ka dalë nga rruga në vendin e quajtur “Kthesa e Levanit” duke u përmbysur.

Shoferi i kamionit në spital

Nga aksidenti është dëmtuar drejtuesi me inicialet A.Rr. 50-vjeç banues në Mallakastër, i cili u dërgua në spitalin dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Kamioni qe u permbys ne Fier

/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Policia informacion zyrtar: Personi ishte lyer me benzinë, u ndalua nga qytetarët