Kamioni merr flakë brenda servisit në Vorë! Dyshohet për defekt teknik

Kamioni merr flakë brenda servisit në Vorë! Dyshohet për defekt teknik

Foto ilustruese

Një kamion në Vorë është përfshirë nga flakët për shkak të një defekti teknik të pësuar mesditën e sotme. Gjatë zjarrit, mjeti ka qenë brenda një servisi makinash në Vorë.

Për pasojë pjesa e përparme e kamionit, është përfshirë nga flakët, duke shkaktuar dëme materiale. Fatmirësisht nuk raportohen dëme në njerëz.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Humbja drastike e 14 majit, 'lajthit' Berisha: Janë lejuar të votojnë fëmijë në moshën 10-vjeçare

Humbja drastike e 14 majit, 'lajthit' Berisha: Janë lejuar të votojnë fëmijë në moshën 10-vjeçare