Kamioni ngec në mes të rrugës, bllokohet qafa e Llogarasë (FOTO)

Një kamion i ngelur në rrugë për shkak të një defekti, ka bllokuar trafikun në qafën e Llogarasë, në Vlorë. Kamioni ka pësuar defekt në afërsi të Pishës Flamur.

Ky aks është bllokuar për mjetet e mëdha, si autobusë e kamionë, ndërsa makinat e vogla mund të arrijnë të kalojnë, edhe pse me vështirësi. Kjo situatë vijon të jetë e tillë prej orës 9 të mëngjesit të sotëm.

G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Mori medaljen e artë në Lojërat Olimpike, Distria Krasniqi jehonë në  mediat ndërkombëtare