Kamzë/ Po pastronte pusin dhe bie në brendësi të tij, ndërron jetë 65-vjeçari

Foto ilustruese

KAMZË- Një 65-vjeçar ka gjetur vdekjen në mënyrë tragjike ditën e sotme! Teksa po punonte për pastrimin e një pusi, ai ka rënë në brendësi të tij, e për pasojë ka humbur jetën.

Ngjarja është regjistruar rreth orës në rrugën “Ismail Qemali”, në Kamzë, teksa viktima është identifikuar si Q. H., 65 vjeç.

"Rreth orës 12:15, në rrugën “Ismail Qemali”, në Kamzë, dyshohet se duke pastruar pusin në banesën e shtetasit Q. M, ka rënë në brendësi të tij punëtori shtetasi Q. H., 65 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes", njofton policia.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Iliri rrëfen ëndrrën e pazakontë me bashkëshorten dhe dëshirën për t’u bërë baba