Kamëz- U përplas nga një makinë kur po kalonte rrugën, ndërron jetë 35-vjeçarja! Shoqërohet shoferja

Foto ilustruese

KAMËZ- Një aksident i ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Demokracia në kryqëzim me Bulevardin “Blu”, në Kamëz i ka marrë jetën 35-vjeçares me iniciale P. A. Viktima ka qenë duke kaluar rrugën, kur është përplasur nga një makinë që drejtohej nga shoferja me iniciale B.D.

Drejtuesja e mjeti është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore. Policia rrugore ndodhet në vendngjarje ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Ndërkohë po sot, një tjetër aksident ka ndodhur në aksin Manzë- Ishëm në afërsi të Gjirit të Lalëzit. Një automjet është përplasur me një motoçikletë duke lënë të dëmtuar drejtuesin e kësaj të fundit. Ai është dërguar në Spitalin e Durrësit, ndërkohë që policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për të hetuar shkaqet saj.

 • Sondazhi i ditës:

  Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?

Komento

Komente

 • Shoferi: 16/11/2019 19:48

  Keshtu do te ndodhe kur e ke mendjen tek celulari apo diku tjeter. Ngushullime familjes zoti ju dhente fuqi e kurajo ta perballojne dhimbjen

  Përgjigju
  • Kakrruk: 16/11/2019 20:41

   Ironia e fatit eshte se keta njerez kalojne 10 metra larg mbikalimit dhe askush nuk e perdor mbikalimin qe eshte aty. I bien shkurt. Ate e ka aksidentuar fiks 10 metra larg mbikalimit. Ngushellime!×

Lajmi i fundit

John

Një ‘Pesë qershor Plus’ që përfaqëson të gjitha palët