Kanosi një gjyqtare, ndalohet 39-vjeçari! Momenti kur forcat e Policisë e shtrijnë në tokë! U shtir sikur ishte i pirë

TIRANË- Një person është ndaluar pasi ka kërcënuar një gjyqtare në Tiranë. Ngjarja është regjistruar te 'Komuna e Parisit', teksa Report Tv sjell pamje nga momenti kur ai është shtrirë në tokë nga forcat e policisë në momentin e ndalimit. 

Në pranga ka rënë Andri Leka, 39 vjeç, lindur në Durrës dhe banues në Tiranë teksa nga sa raportohet fillimisht ai është shtirur si i prisë dhe i sëmurë në momentin që është ndaluar nga policia. 

Ndaj tij rëndon akuza për veprën penale "Kanosje e gjyqtarit". Nuk ka ende detaje se për cilën gjyqtare bëhet fjalë dhe mbi motivet e kësaj ngjarje.

1626946130_1626943157kristal.jpg

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Rënie e ndjeshme e temperaturave, parashikimi i motit për ditën e sotme

Rënie e ndjeshme e temperaturave, parashikimi i motit për ditën e sotme