Qindra telefonata në Polici: Arrestojini këtë psikopatët

Qindra telefonata në Polici: Arrestojini këtë psikopatët

Pas skandalit të bashkëshortes, Bianca, e cila ndezi polimika sikur ka ecur e zhveshur nëpër rrugët e Italisë, së fundmi shkak është bërë Kanye West.

Së fundmi, çifti është parë duke shtëitur në një anije në Venecia. Kanye shihet me pantallona të hequra, ndërsa Bianca kishte mbështetur kokën në prehrin e tij.

Të pranishmit që kanë parë çiftin i kanë fotografuar dhe raportuar në polici, duke kërkuar arrestimin e tyre për sjelljen e tyre të pahijshme.

Policia ka marrë qindra telefonata. Për këto sjellje të pahijshme në Itali gjobitesh me 309 euro.

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

Vdekja e minatorit në Martanesh, Meta: Sakrifikojnë për bukën e gojës sa humbin dhe jetën, PL mbështet propozimet e tyre

Vdekja e minatorit në Martanesh, Meta: Sakrifikojnë për bukën e gojës sa humbin dhe jetën, PL mbështet propozimet e tyre