Kaos në aeroportin e Manchester-it, ndërpritet energjia elektrike

Kaos në aeroportin e Manchester-it, ndërpritet energjia elektrike

Aeroporti i Manchesterit

Të gjitha fluturimet që nisen nga aeroporti i Mançesterit po përballen me anulime dhe vonesa pas ndërprerjes së energjisë në zonë.

Problemet me furnizimin me energji elektrike në zonën lokale ka prekur aeroportin dhe disa ndërtesa të tjera.

Sipas Sky News terminalet 1 dhe 2 janë prekur rëndë, ndërsa Terminali 3 është në punë.

Pasagjerët tashmë brenda aeroportit përballen me vonesa të konsiderueshme dhe anulime të mundshme, ndërsa fotot tregojnë radhë të mëdha njerëzish këtë mëngjes.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Klubi evropian mbeti pa lojtarë dhe staf trajnerësh, tërhiqet nga Conference League

Klubi evropian mbeti pa lojtarë dhe staf trajnerësh, tërhiqet nga Conference League