Kapet i riu që qëlloi me armë në kompleksin e pishinave në Mullet, në kërkim shoku

Kompleksi 'Equos'

TIRANE-Arrestohet personi që qëlloi me armë zjarri në ajër dje në kompleksin "Equos" në fshatin Qehaj në Mullet pas sherrit mes disa të rinjve. I arrestuari është Arnaldo Çiçaj 26 vjeç, ndërsa u shpall në kërkim një tjetër person i përfshirë në ngjarje me inicialet E. S.

Sipas policisë, dy personat, i arrestuari dhe ai që është në kërkim, pasditen e djeshme qëlluan me armë zjarri në ajër në parkingun e kompleksit të pishinave dhe më pas u larguan me shpejtësi me një 'Fouristradë'  për t’i shpëtuar kapjes nga policia, por vetëm njëri arriti që të arratiset.

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po e menaxhon siç duhet qeveria pandeminë e COVID-19?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

I vihet zjarri ullishtes në hyrje të Ksamilit, FOTO nga vendngjarja