Kapet me pistoletë në lokal 43-vjeçari në Durrës, i dënuar më parë për tentativë vrasje dhe armë pa leje (VIDEO)

Sherif Çela (Ismailaj) është arrestuar nga policia e Durrësit pasi është kapur me armë zjarri pistoletë në ambientet e një lokali.

Gjatë kontrol të ushtruar ndaj 43-vjeçarit i cili në momentin e arrestimit ndodhej në ambientet e një lokali, policia gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale, 1 armë zjarri pistoletë, 1 krehër pistolete dhe municion luftarak.

43-vjeçari banues në Durrës, u arrestua në flagrancë për veprën penale "Mbajtja pa leje e armëve, armëve shpërthyese dhe i municionit".

Sherir Çela rezulton me precedent të mëparshëm kriminal, për tentativë vrasjeje dhe armëmbajtje pa leje.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • geni: 03/12/2022 09:38

  po tentative vrasje si m.... dalin nga burgu keta

  Përgjigju
  • Agjenti: 03/12/2022 13:35

   Si gjithe soji vet vlla tu hudh patat

 • Sondazhi i ditës:

  Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Unaza e Elbasanit, ARRSH shpall fituese ofertën afër fondit limit! Skualifikon 4 ofertat me kosto më të ulët

Unaza e Elbasanit, ARRSH shpall fituese ofertën afër fondit limit! Skualifikon 4 ofertat me kosto më të ulët