Kapet vlonjati me dy pistoleta me silenciator dhe kokainë (VIDEO)

VLORE-Dy armë zjarri me silenciator dhe 240 doza kokainë janë sekuestruar, ndërsa është arrestuar poseduesi. Si rezultat i operacionit të koduar "Silenciatori" u arrestua B. B., 23 vjeç, banues në Vlorë.

I riu u kap në flagrancë në një rrugicë në lagjen "Pavarësia", me një sasi dozash kokaine, ndërsa  gjatë kontrollit në banesën e tij, policia gjeti sekuestroi dy armë zjarri pistoleta me silenciator dhe një sasi tjetër me doza kokaine, gjithsej 240, si dhe një peshore elektronike.


Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë, të përfshirë në këtë aktivitet kriminal. Gjithashtu në Fier në sekuestruan heroinë dhe kokainë, ndërsa u arrestuan anëtarët e një familje.

d.ba./r.k./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Fredi: 23/05/2019 16:51

  Me ç’tjetër gjë do e kapnin, me libra në çantë? Shkencë e gjallë vlonjatët, kot i akuzoni!

  Përgjigju
 • Turi: 23/05/2019 14:42

  Ka te drejte miri se motra e tij ka qen ne vlore keshtu qe ska faj ja kane ber tabel qitje

  Përgjigju
 • Miri: 23/05/2019 09:36

  Na hapën barkun këta vlonjatët ore, tjetër gjë nuk dinë

  Përgjigju
  • Vlora: 25/05/2019 13:10

   Miri ty mbase te q*het gruaja dhe ti nxjer leket ne jemi ndryshe e gjejme zgjidhjen per leke

  • Vlonjati: 23/05/2019 12:54

   Na hengsh k.. ti . Pse ti zotrote nga je qe qenkeni me te fisem na ne ju andej . Na kavaja besoj ....