Kate Moss modelja më e kërkua

Kate Moss modelja më e kërkua
Edhe pse modelet e Victoria’s Secret kanë mbushur kopertinat e të gjitha revistave të njohura botërore, Kate Moss është modeli më i njohur në botë. Faqja e internetit “Peek you” ka listuar një klasifikim të modeleve më të njohura në botë duke u bazuar në lajmet e publikuara për këtë, kopertinat apo fotografitë e tyre. Në vendin e parë të kësaj liste renditet Kate Moss, e cila pothuajse gjithë vitin ishte e pranishme në media nga revistat apo sesionet e ndryshme të modes, duke e mbyllur me kalendarin Pireli. Vendi i dytë i takoi Heidi Klum dhe në të tretin Adriana Lima.

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Sot bëni kujdes, do të ketë surpriza në dashuri dhe në punë! Parashikimi i yjeve për sot

Sot bëni kujdes, do të ketë surpriza në dashuri dhe në punë! Parashikimi i yjeve për sot