Keisi pranon se ka ndjenja për Lorencin, këngëtari e përqafon

Keisi pranon se ka ndjenja për Lorencin, këngëtari e përqafon

Kerisi Medini dhe Lorenc Hasrama

Historia e mbyllur e Lorencit dhe Keisit, e cila u bë publike në shtëpinë e Big Brother duket se po rinis sërish.

Pasi vëllai e madh e pyeti për raporin që kishte me Keisin, Lorenci zgjodhi të shprehej pa marrë parasysh nëse kjo e fundit dëshironte apo jo të bëhej publike lidhja e tyre në të shkuarën.

Deklarata e Lorencit në dhomën e rrëfimit, shkaktoi debat mes banorëve, të cilët e konsideruar veprimin e Lorencit  si një lojë për të marrë vëmendje në prime.

Por kjo nuk u pa kështu nga Kjesi, e cila jo vetëm nuk u hodh kundër veprimit të tij por ishte mjaft e qëtë dhe e patrazuar.Së fundmi Keisi, i ka thënë  Lorencit dhe Nitës se sekreti që ajo kishte treguar në dhomën e rrëfimit ishte se ka qenë e dashuruar me një banor të Big Brother VIP.

Teksa qëndronin në kuzhinë, modelja la të nënkuptohej se presoni në fjalë ishte këngëtari, pasi u shpreh se ishte personi që kishte përballë në bisedën që po zhvillonte me të. Më pas Lorenci u afrua drejt saj duke i dhënë një përqafim.

 

Pjesë nga biseda:

Keisi: Po si nuk e gjetët sekretin tim? Që isha e dashuruar

Lorenci: Me kë mi? Me Kristin?

Keisi: Jo, e kam përballë.

Lorenci: Shikoje cfarë thotë, paska thënë që jam dashuruar me një person, përballë.

Nita: Oo kuku

Lorenci: Tani e kapa unë.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

Gjendet i vdekur në qeli 'Unabomber', Ted Kaczynski terrorizoi SHBA me 16 shpërthime! Bombat i bënte në shtëpi e i dërgonte me postë

Gjendet i vdekur në qeli 'Unabomber', Ted Kaczynski terrorizoi SHBA me 16 shpërthime! Bombat i bënte në shtëpi e i dërgonte me postë