Kejvina dhe Tea bëhen bashkë, çfarë po ‘kurdisin’ dy vajzat?

Kejvina dhe Tea bëhen bashkë, çfarë po ‘kurdisin’ dy vajzat?

Kejvina dhe Tea

Kejvina Kthella është bërë sërish aktive në rrjetet sociale që pas përjashtimit nga ‘Big Brother VIP Albania’, eksperiencë nga e cila doli jo mirë. Shpulla ndaj Luizit i kushtoi shumë madje arriti deri aty sa ajo të shkëputej nga rrjeti social ‘Instagram’. Pak kohë më parë ajo i dërgoi një dron Luizit ku i shkruante se e kishte xhan. Më pas, Kejvina hapi Instagramin duke bërë një shkrim ku kërkonte falje, Luizit dhe fansave të tij.

Marrëdhënia me ish-konkurrentët duket se nuk është harruar nga Kejvina. Sot, ajo ka takuar Tean, e cila së fundmi u eleminua nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’. Dy vajzat po shijojnë një gotë verë po duket se veset e krijuara brenda shtëpisë nuk harrohen kollaj.

‘Po zihemi për cigaret. Hahahah por jo jo duhemi, duhemi’- shkruan Kejvina në instastoy, duke cekur cigaret, për të cilat bëhej sherr brenda shtëpisë.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Policia gjermane parandalon 900 hyrje të paautorizuara

Euro 2024/ Policia gjermane parandalon 900 hyrje të paautorizuara