Kejvina Kthjella rikthehet në Big Brother, flet për largimin nga shtëpia pas shpullës që i dha Luizit: Ika se s’kam mend

Kejvina Kthjella rikthehet në Big Brother, flet për largimin nga shtëpia pas shpullës që i dha Luizit: Ika se s’kam mend

Kejvina Kthjella

Kejvina Kthjella ishte mbrëmjen e kaluar në Big Brother, ku u mbajt finalja e madhe. Të gjithë ish-konkurrentët ishin mbledhur në Big Brother Vip, mes tyre edhe Kejvina Kthjella, ndonëse ajo u largua nga shtëpia për shkak të shpullës që i dha Luizit.

Para nisjes së finales, Kejvina tha se ishte me Luizin dhe donte që ai ta fitonte.

Unë mbështes të 4 finalistët por më së shumti mbështes Luizin.

Ti e mbështet luizin edhe pse ai ishte arsyeja që u largove nga shtëpia?

Në fakt arsyeja ishin mendtë e mia, që s’kam kokë.

Në fund, Luiz Ejlli ishte ai që mori çmimin e madh dhe fitoi 100 mijë euro.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Alisenjefi: 07/05/2023 22:37

  Simbas " patronimit", jeni mirditore me origjin.Kanuni" shpullen" në publik e quen marrje e nderit . Të p'shtoj Kjara, se edhe kjo i tha se donate t'ia fuste " nji shpullë burrit. I m'sove keq gratë .

  Përgjigju
 • Ben: 07/05/2023 09:36

  Gje e mire.E ditka qe eshte idiote.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në Kosovë, grupeve terroriste iu gjetën 9 harta, 150 eksplozivë dinamit, 235 karikatorë për kallashnikov, 115 uniforma ushtarake.. Lista e armëve të sekuestruara në veri

Vrasja e policit në Kosovë, grupeve terroriste iu gjetën 9 harta, 150 eksplozivë dinamit, 235 karikatorë për kallashnikov, 115 uniforma ushtarake.. Lista e armëve të sekuestruara në veri