Kejvina nuk i ndahet Luizit: O yll, aman një foto bashkë! E dua këtë bluzen tënde

Kejvina nuk i ndahet Luizit: O yll, aman një foto bashkë! E dua këtë bluzen tënde

Kejvina dhe Luizi

Kejvina Kthella u eliminua nga shtëpia e Big Brother VIP pasi goditi me shuplakë Luizin, por marrëdhënia e tyre nuk u kris për shkak të kësaj.

Kejvina vijoi ta mbështeste dhe në një fotografi të postuar së fundmi në Instagram nga këngëtari, modelja nuk ka kursyer komentet.

Fillimisht ajo i ka shkruar që donte bluzën e tij dhe t’ia niste me postë.

Më pas ka vijuar me disa komente të tjera.

“Aman një foto bashkë, please”, shkruan Kejvina. Më pas modelja i shkruan: “OOO Luiz o yll”.

1684845798_6400646caf2e2a938.png

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Mero Baze: Altin Dumani nuk duket i frikësuar dhe ky është lajm i mirë

Mero Baze: Altin Dumani nuk duket i frikësuar dhe ky është lajm i mirë