Kejvina 'urdhëron' Luizin: Hapi rrugë Kiarës, shikoje me Kristin ose Enin, ka djem më të bukur se ti! Luizi: Le të vazhdojnë, unë nuk e kam grua!

Kejvina 'urdhëron' Luizin: Hapi rrugë Kiarës, shikoje me Kristin ose Enin, ka djem më të bukur se ti! Luizi: Le të vazhdojnë, unë nuk e kam grua!

Kejvina Kthjella

Kejvina Kthella dhe Tea Trifoni kanë pasur një debat me Luiz Ejllin gjatë mbrëmjes së djeshme dhe në një moment modelja i ka thënë këngëtarit që duhet të tërhiqet nga dëshira e tij e madhe për të qenë me Kiarën, pasi sipas saj ka djem më të bukur se ai brenda shtëpisë, madje  ka marrë shembullin e Enit, konkurrentit të ri.

“Hapi rrugë Kiarës”, ka qenë “urdhri” i modeles Kthjella për këngëtarin. Ajo ka vijuar më tej bisedën duke thënë se e sheh Kiarën edhe me një konkurrent tjetër në BBVA, me Kristin. Sipas saj, nëse Luizi do t’i linte hapësirë Kiarës, ajo do të lidhej për një javë me Kristin.

Pjesë nga biseda:

"Eni është më simpatik se ti", ka thënë Kejvina.

"Po, s’bëhet fjalë", përgjigjet Luizi.

" Edhe Kristi është më simpatik se ti. Hap rrugë për Kiarën", shton Kejvina.

"Le të vazhdojnë, nuk kam ndalur njeri. Nuk jam budalla, ja kam thënë që ditën e parë, as nuk e kam të dashur as grua dhe as nuk më ka thënë ndonjë premtim", përgjigjet Luizi.

Kejvina: Nuk je ndonjë bukurosh, ndonjë gjë e bukur

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!