Belind Këlliçi takim me gratë në Kombinat: Nuk ka transparencë për projektin që kalon mbi shtëpitë e tyre, duhet të bëhemi bashkë, Shqipëria fiton në 25 prill

Kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi ka takuar gra të zonës së Kombinatit mbrëmjen e sotme. Ai thotë se ato janë të shqetësuara për projekti e rindërtimit të kësaj zone që kalon mbi shtëpitë e tyre.

Teksa i ka shpjeguar planin e PD për të rimëkëmbur vendin, Këlliçi thotë që Shqipëria të fitojë më 25 prill duhet të bëhemi të gjithë bashkë.

Postimi në Facebook:

I nderuar që isha pjesë e diskutimit me zonjat në Kombinat. Projekti "Kombinart" kalon mbi shtëpitë e tyre, prandaj janë të shqetësuara se ç'do të ndodhë me to. Transparencë nuk ka. Papunësia është shumë e madhe në Kombinat. Për të shpënë fëmijët në shkollë duhen çizme llastiku. Rrugët janë copë-copë. Pata mundësinë të flisja për programin e PD dhe gjithë angazhimin tonë për të rimëkëmbur vendin. Duhet të bëhemi të gjithë bashkë që Shqipëria të fitojë më 25 prill. Zonjat e njohin mirë realitetin ekonomik të vendit, sepse shohin çdo ditë në shtëpitë e tyre sa para hyjnë e sa dalin. E shohin kur bëjnë pazar, kur blejnë ushqime e veshmbathje se sa vështirë është të jetosh në këto kushte. Luga bosh e propagandës nuk ushqen askënd. Është koha të bëjmë ndryshimin!

 

E.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?

Komento

Komente

 • Taqi: 28/02/2021 09:50

  Me cilat gra ishte ky me te tine dhe te lul bashes se te tjerat nuk shkojne

  Përgjigju
 • tosi: 28/02/2021 08:11

  Pas takimit me grate e kombinatit Belind Kerrici i futi nja 3 dopjo me qofte me gabelt e kombinatit qe e shoqeronin ne takim

  Përgjigju
 • Haha: 27/02/2021 23:53

  Krrici do bej ndryshimin po ama sa ti vije samari

  Përgjigju
 • Lavdosh: 27/02/2021 22:58

  Kur u be Shqiperia te ndertoje mbi shtepite e te tjereve!!!! Nuk dine se per cfare te kritikojne. Gjerra te pergjithshmse si psh mungon transparencea, korrupsion dhe budallalleqe. Keta jane dembele dhe nuk punojne, nuk pergatiten dhe nuk djersiten perpara se te thojne dicka apo te bejne nje aksion opozitar. Thjesht dembele budallenj

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rama takim në njësinë 2 në Tiranë: Si mund të themi ne boll kur Shqipëria duhet të ngjitet