Kelly Brook dhe David Mclntosh
deklarojnë ndarjen

Kelly Brook dhe David Mclntosh<br />deklarojnë ndarjen
Kelly Brook dhe David Mclntosh kanë deklaruar që i kanë dhënë fund fejesës së tyre.

Njoftimin e ka bërë zyrtar Kelly ku shkruan në rrjetin e saj social Twitter, “Dua të ndaj me ju që unë dhe David nuk jemi më bashkë. E respektoj dhe i uroj më të mirat atij”.

Jo më larg se javën e kaluar çifti ishin parë duke dhuruar puthje pasionante gjatë pushimeve në Greqi.

kelly brook

Ajo ka fshirë gjithashtu të gjitha fotot që kishte me ish të fejuarin David nga rrjetet sociale.

Kelly është cilësuar si një nga femrat më seksi të televizionit Amerikan falë gjoksit të saj në numër +.
Redaksia Online                             
(g.m/shqiptarja.com)
 
 

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Sot bëni kujdes, do të ketë surpriza në dashuri dhe në punë! Parashikimi i yjeve për sot

Sot bëni kujdes, do të ketë surpriza në dashuri dhe në punë! Parashikimi i yjeve për sot