Kendall Jenner një të
ardhme premtuese si modele
 

Kendall Jenner një të<br />ardhme premtuese si modele<br /> 
Motra e Kim Kardashian, Kendall Jenner është vetëm 18 veç dhe po i pëlqen të bëhet pjesë e modelingut.

Ajo është një yll televizioni, ka linjën e saj të rrobave, dhe ka dhënë kontributin e saj këtë javë në Vogue Paris dhe në Channel.

Redaktorja e gazetës Grazia’s Mail, Katie Grand e cila punoi me Kendall për setin e saj të Vogue, thotë se 18-vjeçarja ka qenë shumë e apasionuar pas rolit të saj si modele.

kendall jenner

Katie thotë se duke e njohur nga afër Kendall e merr seriozisht punën dhe i shkon deri në fund prandaj do të donte të punonte me të.

Por, në një foto që ka postuar në rrjetin e saj “Instagram”, Kendall shfaq pasiguri për veten duke preferuar t’i ngjajë të motrës Kim me sy “smokey”, shkëlqyes buzësh të bronxtë, ngjyrën e lëkurës të bronxtë dhe flokët me krehje nga jashtë.
 (g.m/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve